پیامک:09107608058

انتخاب رشته سراسری

رشته های پرطرفدار گروه ریاضی

رشته های پرطرفدار گروه ریاضی

گروه ریاضی و فنی معمولا بواسطه وجود رشته های مهندسی در آن مورد توجه داوطلبان کوشا و هدفمند است. رقابت اصلی در رشته ریاضی و فنی بر سر دانشگاههای معتبر چند شهر بزرگ و چند رشته دانشگاهی دارای بازار کار مناسب است.در گروه مشاوره کنکور و مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی دکتر شادلو ما به شما در این زمینه کمک می کنیم.
کنکور تضمینی واقعیت دارد

کنکور تضمینی واقعیت دارد

گهگاه برخی تبلیغات فریبنده ادعاهایی از این دست مطرح می کنند که با شرکت در کلاسهای ما فلان تراز یا فلان رتبه یا فلان رشته مطرح را تضمین می کنیم. اما این تبلیغات واقعیت دارد؟
چگونه می توان به ترازهای بالاتر دست یافت

چگونه می توان به ترازهای بالاتر دست یافت

یکی از سوالات مطرح اغلب داوطلبان کنکور درباره روشهایی است که از طریق آن بتوان تراز را در کنکور افزایش داد. آیا براستی چنین روشهایی وجود دارند؟
کنکور تکمیل ظرفیت

کنکور تکمیل ظرفیت

هر ساله در مهرماه برخی دانشگاهها از طریق سازمان سنجش مجدد در برخی از رشته ها دانشجو می پذیرند. در این مقاله روش ثبت نام در این دانشگاهها را بررسی کرده ایم.ما در این زمینه در گروه مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی دکتر شادلو شما را یاری می کنیم.09107608058 سامانه پیامکی
کنکور زبان

کنکور زبان

کنکور زبان هر ساله توجه عده زیادی از داوطلبان را به خود جلب می کند. در این مقاله شرایط ورود به این رشته را بررسی می کنیم.ما در این زمینه در گروه مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی دکتر شادلو شما را یاری می کنیم.09107608058 سامانه پیامکی
پذیرش بدون کنکور یا پذیرش با سوابق تحصیلی

پذیرش بدون کنکور یا پذیرش با سوابق تحصیلی

در سالهای اخیر بخش عمده ای از کد رشته-محلهای دانشگاهها بدون کنکور و از طریق پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی بوده که در این مقاله شرایط این روش را بررسی نموده ایم.ما در این زمینه در گروه مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی دکتر شادلو شما را یاری می کنیم.09107608058 سامانه پیامکی
کنکور بازیگری

کنکور بازیگری

هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان کنکور رشته بازیگری و کاردانی را انتخاب می کنند. در این مقاله ویژگیهای این رشته را شرح داده ایم.ما در این زمینه در گروه مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی دکتر شادلو شما را یاری می کنیم.09107608058 سامانه پیامکی.
کنکور بدون دیپلم

کنکور بدون دیپلم

سوال بسیاری از داوطلبان آن است که آیا می توان بدون اخذ مدرک دیپلم در آزمون سراسری ثبت نام کرد. در این مقاله به آن پاسخ می دهیم.ما در این زمینه در گروه مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی دکتر شادلو شما را یاری می کنیم.09107608058 سامانه پیامکی
برگزاری کنکور 1400 فقط نظام جدید

برگزاری کنکور 1400 فقط نظام جدید

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد سوالات کنکور 1400 طبق نظام جدید آموزشی طراحی می شود و سوال جداگانه برای نظام قدیم وجود نخواهد داشت.
کنکور کاردانی

کنکور کاردانی

دانش آموزان هنرستانی و کاردانش می توانند در کنکور کاردانی شرکت و پس از اخذ مدرک کاردانی وارد دوره کارشناسی شوند.
کنکور کارشناسی به پزشکی

کنکور کارشناسی به پزشکی

اکنون بیش از 13 سال است که کنکور کارشناسی به پزشکی برگزار می گردد. قبولی در این کنکور بسیار دشوار و قبولی در آن شرایط ویژه ای را طلب می کند.
کنکور خلبانی

کنکور خلبانی

رشته خلبانی از جمله رشته های پرطرفدار بین پسران است که کنکور آن بصورت جداگانه برگزار می گردد.
تعداد سوالات عمومی کنکور و زمانبندی آنها

تعداد سوالات عمومی کنکور و زمانبندی آنها

تعداد سوالات عمومی کنکور جمعا 100 تست است که از 1 تا 100 شماره گذاری شده و اولین دفترچه سوالات است که داوطلبان باید به آن پاسخ دهند.
ثبت نام و شرایط کنکور 1400

ثبت نام و شرایط کنکور 1400

شرایط ثبت نام و تاریخ کنکور 1400
کنکور 1400

کنکور 1400

ویژگیهای کنکور 1400
ضوابط و شرایط قبولی در دانشگاه فرهنگیان

ضوابط و شرایط قبولی در دانشگاه فرهنگیان

هر ساله داوطلبان بسیاری رشته های دبیری را به عنوان اولویتهای اول خود انتخاب می کنند. دانشگاه فرهنگیان دارای ضوابط خاص پذیرش است که در اینجا شرایط و ضوابط پذیرش در این دانشگاه را بررسی کرده ایم.
چرا انتخاب رشته می کنیم؟

چرا انتخاب رشته می کنیم؟

سوالی که گاهی پاسخش بدیهی به نظر می رسد این است که اصولا چرا انتخاب رشته می کنیم. اما مسئله به این سادگی ها نیست شاید لازم باشد سوال را طور دیگری مطرح کنیم به این صورت که چرا هر کس طبق علاقه خودش در دانشگاه دلخواهش ثبت نام نمی کند و شروع به تحصیل نمی کند؟ اصولا انتخاب رشته زمانی معنی پیدا می کند که رقابت بر سر رشته ها وجود دارد.
انتخاب رشته یا انتخاب دانشگاه

انتخاب رشته یا انتخاب دانشگاه

امروزه اهمیت دانشگاهی که در آن تحصیل می کنید اگر نگوییم هموزن رشته تحصیلی است کم اهمیت تر از آن هم نیست. رقابت بین فارغ التحصیلان جویای کار به علت اشباع بازار کار بیشتر بر سر کیفیت مدرک یا دانشگاه محل اخذ مدرک است. مثلا در رقابت برای کسب یک فرصت شغلی در رشته فنی در شرایط برابر مطمئنا کسی که از دانشگاه صنعتی شریف فارغ التحصیل شده است اولویت خواهد داشت.